A+ R A-

Pehar u Starčevu

U proteklom prvenstvu Prve JBPF lige prvo mesto na tabeli osvojila je ekipa Borca iz Starčeva. Ovim plasmanom izborili su pravo da se sledeće sezone bore za bodove u Vojvođanskoj ligi istok. Čestitamo Starčevcima na osvojenom prvom mestu i želimo im uspeha u višem rangu. 

Opširnije...

DELEGIRANJE REVANŠ FINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE ‘’ZAPAD’’ 16.06.2019.

DELEGIRANJE REVANŠ FINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE ‘’ZAPAD’’ 16.06.2019. U 17,30 ČAS.

IDVOR: POLET – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

DELEGIRANJE REVANŠ POLUFINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE  "ZAPAD" 02.06.2019.

DELEGIRANJE REVANŠ POLUFINALA PLAY OFF-a

DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD"

 

02.06.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir– Pančevo

DELEGAT : Momčilović Zoran - Pančevo

 

IDVOR: POLET – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja– Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rašković Boško– Pančevo

DELEGAT : Krnjajić Dejan - Pančevo

DELEGIRANJE FINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE ‘’ZAPAD’’ 09.06.2019.

DELEGIRANJE FINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE ''ZAPAD''

09.06.2019.G. U 17,30 ČAS.

 

KOVIN: KOLONIJA –POLET (Idvor)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo

DELEGAT : Momčilović Zoran - Pančevo

DELEGIRANJE PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE  "ZAPAD" 26.05.2019

DELEGIRANJE PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD"

26.05.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janjuš Predrag – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja– Pančevo

DELEGAT : Ožegović Slobodan - Omoljica

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST - POLET (Idvor)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanovic Petar – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir– Pančevo

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo